کاوه قاسمی کرمانشاهی تکذیب کرد دیدگاه آزاد
26/06/2011 Larger FontFont SizeSmaller Font ارسال خبر به دنباله ارسال خبر به بالاترین ارسال خبر به توییتر ارسال خبر به فیسبوک Bookmark and Share ارسال خبر به دوستان چاپ خبر


طی 24 ساعت گذشته نامه‌ایی تحت عنوان "بیانیه هیئت اجرایی سازمان دفاع از حقوق بشر کردستان" از طرف تعدای از فعالان کرد در سایت‌های اینترنتی انتشار یافته، که نام من هم به عنوان یکی از امضا کنندگان در ذیل این نامه درج شده است. بدین وسیله اعلام می‌دارم که نامه‌ی مورد اشاره از طرف من امضا نشده است و درج نام من ناشی از اشتباه کسانی بوده است که اقدام به نگارش نامه و جمع آوری امضا برای آن کرده‌اند.


لازم به ذکر است من این نامه را پیش‌تر از طریق فیس‌بوک خود دریافت کرده‌ام. اما ضمن انتقادی كه به موضع گیری‌های اخیر حزب حیات آزاد کردستان و سازمان حقوق بشر کردستان علیه یکدیگر دارم، در پاسخی صریح از امضای نامه‌ی فوق امتناع ورزیده‌ و اعلام موضع خود را به صورت شخصی به آینده موکول نموده‌ام.


با وجود این‌که طی روز گذشته به دلیل عدم دسترسی به اینترنت از طریق تلفن ضمن اعتراض, به تکرار و تاکید از یکی از امضا کنندگان این نامه درخواست کرده‌ام تا در تماس با سایت‌هایی که این نامه را برای‌شان ارسال نموده‌اند بخواهند تا نسبت به حذف نام من اقدام کنند, اما متاسفانه همچنان نام من در بسیاری از سایت‌ها زیر این نامه به چشم می‌خورد.


از این طریق از مسئولان و دبیران محترم سایت‌هایی که اقدام به انتشار نامه‌ی مورد اشاره با امضای من نموده‌اند درخواست می‌کنم بنا بر وظیفه و تعهد رسانه‌ایی خود هر چه سریع‌تر نسبت به رفع اشتباه ارسال کنندگان نامه و حذف نام من از لیست امضا کنندگان این نامه اقدام کنند.


با سپاس


کاوه کرمانشاهی
     پست الکترونیک: prmmkkurd@gmail.com