ديدار جمعی از فعالان مدنی كرمانشاه با خانواده زندانيان سياسی كُرد خبر
23/02/2010 Larger FontFont SizeSmaller Font ارسال خبر به دنباله ارسال خبر به بالاترین ارسال خبر به توییتر ارسال خبر به فیسبوک Bookmark and Share ارسال خبر به دوستان چاپ خبر

خبرگزاری ديده‌بان حقوق بشر كردستان: تعدادی از فعالان مدنی كرمانشاهی به مناسبت ايام نوروز با قصد دلجويی از خانواده زندانيان سياسی ديدارهايی را با خانواده برخی از اين زندانيان در شهرهای كامياران و سنندج انجام دادند.


طی اين ديدارها بلال مرادويسی عضو شورای مركزی شعبه كرمانشاه سازمان ادوار تحكيم وحدت، ژيلا گل عنبر عضو كمپين يك ميليون امضاء، كاوه قاسمی كرمانشاهی عضو سازمان دفاع از حقوق بشر كردستان، آژوان رازيانی و تعدادی ديگر از فعالان كرمانشاهی با حضور در منزل فرزاد كمانگر، ياسر گلی و روناك صفازداه با خانواده‌های ايشان ملاقات كردند.


در اين ديدارها فعالان كرمانشاهی با ابراز تأسف از بازداشت و زندانی كردن فعالان سياسی و عقيدتی، مقاومت آنان و همچنين ايستادگی خانواده‌ها را شايسته‌ی تقدير دانستند و ضمن اطلاع از آخرين وضعيت اين زندانيان ابراز اميدواری نمودند كه طی سال جديد امكان آزادی آنان فراهم گردد.


همچنين فعالان كرمانشاهی در جريان سفرشان به سنندج توانستند با هانا عبدی كه به تازگی از زندان آزاد شده و نيز فاطمه گفتاری كه در مرخصی نوروزی به سر می‌برد ديدارهايی داشته باشند.


     پست الکترونیک: prmmkkurd@gmail.com