۱۹ بهمن تاریخ جدید دادگاه نازنین خسروانی روزنامه نگار زندانی خبر
06/02/2011 Larger FontFont SizeSmaller Font ارسال خبر به دنباله ارسال خبر به بالاترین ارسال خبر به توییتر ارسال خبر به فیسبوک Bookmark and Share ارسال خبر به دوستان چاپ خبر

در حالیکه  قرار بود نازنین خسروانی روزنامه نگار زندانی که از حدود ۱۰۰ روز پیش در بازداشت به سر می برد با وثیقه ۳۰۰ میلیونی از زندان آزاد شود وزارت اطلاعات با آزادی وی مخالفت  و آن را به بعد از برگزاری دادگاهش موکول کرد.


به گزارش کلمه, ۱۱ بهمن ماه روز دادگاه این روزنامه نگار تعیین شد که به دلیل حضور نیافتن نماینده دادستانی این دادگاه به تعویق افتاد اما قاضی شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب مقرر کرد خسروانی با وثیقه ۳۰۰ میلیونی آزاد شود که این وثیقه بعد از مدتی به ۶۰۰ میلیون تومان افزایش یافت اما با وجود تامین وثیقه توسط خانواده این روزنامه نگار در نهایت وی آزاد نشد.


در پیگیری های صورت گرفته توسط وکیل نازنین خسروانی تاریخ جدید دادگاه وی ۱۹ بهمن ماه تعیین شده است و خانواده او امید دارند بعد از برگزاری دادگاه بهانه ای برای ممانعت از آزادی او باقی نمانده باشد.


نازنین خسروانی یازدهم آبان ماه توسط نیروهای امنیتی در منزلش بازداشت شد و حدود ۵۰ روز از دوران بازداشت خود را در انفرادی بسر برد و هم کنون با زندانی دیگری همسلول است.


گفتنی است نازنین خسروانی از روزنامه نگاران اصلاح طلب است که با روزنامه‌های نوروز، بهار، دوران امروز، کارگزاران، سرمایه و خبرگزاری آفتاب همکاری داشت.


     پست الکترونیک: prmmkkurd@gmail.com