تشکر و قدردانی اطلاعیه داخلی
11/06/2016 Larger FontFont SizeSmaller Font ارسال خبر به دنباله ارسال خبر به بالاترین ارسال خبر به توییتر ارسال خبر به فیسبوک Bookmark and Share ارسال خبر به دوستان چاپ خبر
خانواده محمد صدیق کبودوند و سازمان دفاع از حقوق بشر کردستان، از همه آن‌هایی که از حقوق و آزادی کبودوند دفاع کردند قدردانی و سپاسگزاری می‌کنند.

تشکر و قدردانی


خانواده محمد صدیق کبودوند و سازمان دفاع از حقوق بشر کردستان، از همه آن‌هایی که از حقوق و آزادی کبودوند دفاع کردند قدردانی و سپاسگزاری می‌کنند.


دبیرخانه سازمان دفاع از حقوق بشر کردستان به نمایندگی از خانواده محترم آقای کبودوند و سازمان، از حمایت‌های گسترده مردمی و از فعالان عرصه‌های سیاسی، مدنی، و رسانه‌ای و بانیان کمپین‌های مجازی و غیرمجازی و گردهمایی های  میدانی و خیابانی در کردستان و خارج از کشور و به‌طورکلی از‌ شخصیت‌ها، احزاب، سازمان‌ها و نهادها و انجمن‌های سیاسی ، مدنی ، اجتماعی و فرهنگی و مذهبی کردستان در داخل و خارج از کشور که به حمایت و دفاع از کبودوند پرداختند نهایت تشکر را دارد و با احترام ویژه به این حمایت‌ها ،آن را ارج می‌نهد. همچنین این سازمان از تمامی کسانی که در ایام اعتصاب غذای ۳۴ روزه آقای کبودوند متحمل رنج و خستگی و آزار شدند به‌ویژه آن عزیزانی که در همراهی با ایشان در زندان های ایران و همچنین در کشورهای اروپایی دست به اعتصاب غذا زدند نهایت تشکر و قدردانی را دارد.


دبیرخانه سازمان دفاع از حقوق بشر کردستان در پایان از نهادها و سازمان‌های حقوق بشری و بین‌المللی و تمامی رسانه های ارتباط جمعی و شخصیت‌ها و فعالان غیر کرد که با مردم کردستان در حمایت از خواسته های کبودوند همدلی و همراهی کردند سپاسگزاری می‌کند.


دبیرخانه سازمان دفاع از حقوق بشر کردستان


شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۱ ژوئن ۲۰۱۶     پست الکترونیک: prmmkkurd@gmail.com