معرفی دفاتر نمایندگی سازمان دفاع از حقوق بشر کردستان اطلاعیه مطبوعاتی
09/03/2009 Larger FontFont SizeSmaller Font ارسال خبر به دنباله ارسال خبر به بالاترین ارسال خبر به توییتر ارسال خبر به فیسبوک Bookmark and Share ارسال خبر به دوستان چاپ خبر  دبیرخانه سازمان دفاع از حقوق بشر کردستان

 اطلاعیه مطبوعاتی


نمایندگان سازمان دفاع از حقوق بشر کردستان در بریتانیا، نروژ، سوئیس و اقلیم کردستان (عراق) توسط هیات اجرایی این سازمان تعیین و تا چند روز آینده معرفی میشوند.


همانگونه که پیش تر نیز اعلام شده سازمان دفاع از حقوق بشر کردستان درنظر دارد به منظور تسهیل و اجرایی نمودن پیشنهاد رئیس کل سازمان مبنی بر فراکشوری کردن فعالیت ها و ایجاد کمیسیون های منطقه ای و کشوری در کشورهای اروپایی، کانادا، آمریکا، استرالیا و برخی کشورهای منطقه دفاتر نمایندگی ایجاد نماید. در همین راستا هیات اجرایی سازمان اقدام به تعیین و معرفی نمایندگانی در کشورهای بریتانیا، سوئیس، نروژ و اقلیم کردستان (عراق) نموده که بزودی اسامی و طریقه ارتباط با مسئولان نمایندگی در سایت مرکز مطبوعاتی و اطلاع رسانی انسانیت درج می شود.


هیات اجرایی سازمان همچنین از اعضا و کوشندگان این سازمان در دیگر کشورها و مناطق مختلف دعوت نموده تا هرچه سریعتر تمهیدات مقتضی برای تعیین نمایندگی را فراهم نمایند تا این هیئت نسبت به معرفی و اعلام اسامی آنها اقدام نماید.


 تهران: 9 مارس 2009


سازمان دفاع از حقوق بشر کردستان


 


 


     پست الکترونیک: prmmkkurd@gmail.com