قرار بازداشت کاوه کرمانشاهی به مدت یکماه تمدید شد اطلاعیه مطبوعاتی
07/03/2010 Larger FontFont SizeSmaller Font ارسال خبر به دنباله ارسال خبر به بالاترین ارسال خبر به توییتر ارسال خبر به فیسبوک Bookmark and Share ارسال خبر به دوستان چاپ خبرقرار بازداشت کاوه کرمانشاهی به مدت یکماه تمدید شد


خبرگزاری دیده بان حقوق بشر کردستان؛ صبح امروز قراربازداشت کاوه قاسمی کرمانشاهی، عضوشورایعالی سازمان دفاع از حقوق بشر کردستان برای یکماه دیگر تمدید شد.


خانم فرنگیس داوودی، مادر کاوه قاسمی کرمانشاهی لحظاتی پیش اطلاع داد: پرونده پسرش به دادسرای کرمانشاه ارسال شده است لذا آقای مصطفی احمدیان، وکیل کاوه کرمانشاهی جهت پیگیری آن صبح امروز به دادسرا مراجعه می کند اما متوجه می شود که قراربازداشت موکلش برای یکماه دیگر تمدید شده است.


خانم داوودی که به شدت احساس نگرانی می کرد گفت: اصلا حال خوبی ندارم. از شنیدن خبر شدیداً شوکه شده ام.


گفتنی است؛ کاوه قاسمی کرمانشاهی، عضو شورایعالی سازمان دفاع از حقوق بشر کردستان و از اعضای بسیار فعال این سازمان می باشد که صبح روز چهارشنبه 14 بهمن ماه سالجاری توسط ماموران لباس شخصی در منزل پدری اش در کرمانشاه بازداشت شد.


وی فقط دو روز پس از بازداشتش یک تماس تلفنی با خانواده اش داشته است. همچنین روز سه شنبه 11 اسفند ماه با اصرار زیاد مادرش بالاخره ماموران اطلاعات سپاه کرمانشاه اجازه می دهند تا کاوه کرمانشاهی تنها به مدت یک ربع با خانواده اش ملاقات حضوری داشته باشد.


     پست الکترونیک: prmmkkurd@gmail.com