پزشک متخصص: بیماری کبودوند لاعلاج است اطلاعیه مطبوعاتی
04/01/2011 Larger FontFont SizeSmaller Font ارسال خبر به دنباله ارسال خبر به بالاترین ارسال خبر به توییتر ارسال خبر به فیسبوک Bookmark and Share ارسال خبر به دوستان چاپ خبر

کردوند: پایگاه اطلاع رسانی خانواده کبودوند


همانگونه که در اطلاعیه های قبلی گفته شد، پزشک قانونی به درخواست ما پرونده بیماری کبودوند را مورد بررسی قرار داده و در پی آن از چند پزشک متخصص بابت برخی بیماری های کبودوند از جمله بیماری حاد پروستات، بیماری قلبی و عروقی و مغز و اعصاب درخواست استعلام نمود. اما پزشک قانونی قبل از دریافت استعلام ها، در شهریورماه گذشته اقدام به ارائه گزارش به دادسرا نموده و در آن وضعیت کبودوند را از لحاظ بیماری پروستات، عفوی قابل درمان با امکانات لازم در زندان اعلام کرده است. این در حالی است طبق گزارش پزشک متخصص کلیه و پروستات (ارولوژ) در آذرماه، ادامه درمان پروستات کبودوند بی حاصل گزارش شده و پزشک متخصص بیماری وی را لاعلاج بیان نموده و ادامه حبس را برای ایشان غیرقابل تحمل و زیان بار اعلام کرده است.


با توجه به مراتب فوق به ویژه از این لحاظ که سرطان پروستات نزدیک به قطعی و احتمالاً پیش رونده است، هم اکنون جان کبودوند در زندان بطور جدی در معرض خطر کامل قرار گرفته است.از این رو ما خانواده کبودوند از مسئولان ذیربط قضایی و امنیتی جمهوری اسلامی و از همه وجدان های بیدار درخواست می نمائیم برای نجات جان عزیز در بندمان ما را یاری نمایند.


سه شنبه 14 دیماه 1389


خانواده کبودوند


     پست الکترونیک: prmmkkurd@gmail.com