همصدا با کبودوند ما هم اعتصاب غذا می‌کنیم اطلاعیه مطبوعاتی
12/06/2012 Larger FontFont SizeSmaller Font ارسال خبر به دنباله ارسال خبر به بالاترین ارسال خبر به توییتر ارسال خبر به فیسبوک Bookmark and Share ارسال خبر به دوستان چاپ خبر
شورای عالی سازمان دفاع از حقوق بشر کردستان و خانواده‌ی محمد صدیق کبودوند اعلام کردند

شورای عالی سازمان دفاع از حقوق بشر کردستان و خانواده‌ی محمد صدیق کبودوند اعلام کردند همصدا و همگام با محمد صدیق کبودوند آنان نیز از روز چهارشنبه 24 خرداد اعتصاب غذا خواهند کرد. متن کامل این اطلاعیه به این شرح است:


همصدا با کبودوند ما هم اعتصاب غذا می‌کنیم


قریب به 20 روز است که محمد صدیق کبودوند رئیس سازمان دفاع از حقوق بشر کردستان در جهت رسیدن به حداقل خواست انسانی و قانونی خود اعتصاب غذا نموده است.متاسفانه تاکنون هیچگونه پاسخی به این خواست داده نشده است، همچنانکه در آخرین ملاقات نیز محمد صدیق کبودوند اعلام کرده که دست به اعتصاب غذای خشک خواهد زد. این مساله موجبات نگرانی جدی ما را فراهم نموده است. شورای عالی سازمان دفاع از حقوق بشر کردستان و خانواده‌ی محمد صدیق کبودوند برای اظهار همدردی و رساندن صدای خود به وجدان‌های بیدار همصدا با محمد صدیق کبودوند از روز چهارشنبه 24 خرداد برابر با 13 ژوئن اعتصاب غذا خواهند کرد. امیدواریم انسان دوستان و تلاشگران حقوق بشر فریاد و داد ما را بشنوند.


دبیر خانه‌ی سازمان دفاع از حقوق بشر کردستان


23 خرداد 1391


12 ژوئن 2012


     پست الکترونیک: prmmkkurd@gmail.com