نامه 60 تن از زندانیان سیاسی در حمایت از کبودوند توسط ریس زندان ضبط شد اطلاعیه مطبوعاتی
02/07/2012 Larger FontFont SizeSmaller Font ارسال خبر به دنباله ارسال خبر به بالاترین ارسال خبر به توییتر ارسال خبر به فیسبوک Bookmark and Share ارسال خبر به دوستان چاپ خبر
بهنام ابراهیم زاده درهمبستگی با کبودوند در اعتصاب غذا


نامه 60 تن از زندانیان سیاسی در حمایت از کبودوند توسط ریس زندان ضبط شد


بهنام ابراهیم زاده درهمبستگی با کبودوند در اعتصاب غذا


سی و هشتمین روز اعتصاب غذای محمد صدیق کبودوند


اطلاعیه:


دبیرخانه سازمان دفاع از حقوق بشر کردستان


امروز دوشنبه  12 تیرماه 1391محمد صدیق کبودوند ریس سازمان دفاع از حقوق بشر کردستان به خانواده اش گفت که تاکنون مسئولان قضایی وزندان اوین به درخواست های وی پاسخی نداده اند و وی همچنان در اعتصاب غذا است .


محمد صدیق کبودوند از تمام گروه ها حقوق بشری و سیاسی و مدنی وتمام اشخاصی که طی چند روز اخیر برای حمایت از وی تلاش نموده اند تشکر و قدردانی نمود و اعلام کرد تا زمانی که توان  در بدن دارد به اعتصاب غذای خود ادامه میدهد.


از طرف دیگر نامه بیش از 60 زندانی سیاسی ،مدنی و حقوق بشری از جمله آقایان ریس دانا و سیف زاده که در آن نسبت به وضعیت جانی محمد صدیق کبودوند به مقامات قضایی هشدار و از آنان درخواست رسیدگی شده بود حین خروج از زندان لو رفت و توسط ریس زندان ضبط گردید.


لازم به ذکر است که بهنام ابراهیم زاده از همبندی های آقای کبودوند از روز شنبه این هفته در حمایت و همبستگی با آقای کبودوند دست به اعتصاب غذا زده است . بهنام ابراهیم زاده فعال کارگری و عضو "کمیته پیگیری ایجاد تشکل های کارگری" و فعال حقوق کودک و عضو "جمعیت دفاع از کودکان کار و خیابان"، در تاریخ 22 خرداد 89 دستگیر شد و به پنچ سال حبس محکوم شد.


دوشنبه 12 تیرماه 1391


2 جولای 2012


     پست الکترونیک: prmmkkurd@gmail.com