قطع ارتباط تلفنی خانواده کبودوند با جهان خارج اطلاعیه مطبوعاتی
18/07/2012 Larger FontFont SizeSmaller Font ارسال خبر به دنباله ارسال خبر به بالاترین ارسال خبر به توییتر ارسال خبر به فیسبوک Bookmark and Share ارسال خبر به دوستان چاپ خبر

قطع ارتباط تلفنی خانواده کبودوند با جهان خارج


سازمان دفاع از حقوق بشر کردستان


اطلاعیه


تلفن منزل و همراه همسر محمد صدیق کبودوند برای جلوگیری از مصاحبه وی با رسانه قطع شده است از دیشب درتماس با منزل محمد صدیق کبودند در تهران پاسخ «مشترک مورد نظر مجوز برقراری این ارتباط را ندارد» شنیده میشود و همچنین در تماس با موبایل ایشان پاسخ «برقراری ارتباط با مشترک مورد نظر مقدور نمیباشد » شنیده میشود.این امر باعث نگرانی شدید خانواده کبودند از احتمال بازداشت همسر آقای کبودوند شده است.خانواده کبودوند نگران هستند که قطع تلفن ها آغازی برای بازداشت دیگر اعضای خانواده کبودوند برای جلوگیری از خبرسانی در مورد اعتصاب محمد صدیق کبودوند باشد.


این در حالی است که خانم پریناز حسنی تنها کسی نیستند که خبر های مربوط به اعتصاب آقای کبودوند را منتشر و یا در مورد آن مصاحبه میکنند .


خبرهای مربوط به اعتصاب آقای کبودوند بارها توسط سایت های کلمه ،جرس،هرانا و سایر سایتها حقوق بشری و سیاسی  که گزارشگرانی در داخل زندان اوین دارند منتشر شده است.


محمد صدیق کبودوند از روز 6 خردادماه در اعتراض به وضعیتش و همچنین تبعیض بین زندانیان سیاسی دست به اعتصاب غذا زده است امروز 54 روز ازشروع اعتصاب غذای وی میگذرد .


چهارشنبه 28 تیرماه 1391


18 جولای 2012


 


 


     پست الکترونیک: prmmkkurd@gmail.com