به درخواست شما بزرگواران فردا سه شنبه به اعتصاب غذا پایان میدهم. اطلاعیه مطبوعاتی
23/07/2012 Larger FontFont SizeSmaller Font ارسال خبر به دنباله ارسال خبر به بالاترین ارسال خبر به توییتر ارسال خبر به فیسبوک Bookmark and Share ارسال خبر به دوستان چاپ خبر
محمد صدیق کبودوند

محمد صدیق کبودوند:


به درخواست شما بزرگواران فردا سه شنبه به  اعتصاب غذا پایان میدهم.


اطلاعیه

امروز دوشنبه دوم مرداد ماه در آستانه دومین ماه از اعتصاب غذا محمد صدیق کبودوند به خانواده اش اعلام کرد که فردا سه شنبه به اعتصاب غذا پایان میدهم .


وی اعلام کرد به درخواست تمام بزرگواران  و وجدانهای بیدار که طی دو ماه گذشته از من درخواست پایان اعتصاب غذا کرده بودند فردا سه شنبه 3 مرداد ماه به اعتصاب غذا پایان میدهم.


محمد صدیق کبودوند از تمام کسانی که طی این مدت از وی پشتیبانی و با وی اعلام همبستگی کرده اند تشکر کرد و اعلام کرد که قدردان تمام کسانی که دراین مدت در ایران و در خارج ازایران ازمن و خانواده ام حمایت کرده اند و در نگرانی های خانواده ام شریک و در کنار آنان بوده و همبستگی خود را نشان داده اند هستم .


وی ضمن تشکر از تمام کسانی که طی این مدت برای حمایت از وی فعالیت کرده اند و همچنین سازمانهای بین المللی حقوق بشری و سیاسی و مدنی کرد و غیر کرد،روزنامه نگاران و کارگران و دوستان و همکاران اعلام کرد به درخواست شما بزرگواران و عزیزانم و وجدانهای بیدار روز سه شنبه همین هفته به اعتصاب غذا پایان میدهم.


سازمان دفاع از حقوق بشر کردستان


دوشنبه 2 مرداد 1391


23 جولای 2012     پست الکترونیک: prmmkkurd@gmail.com