پیام تشکر و سپاسنامه کبودوند پیام نامه
19/07/2017 Larger FontFont SizeSmaller Font ارسال خبر به دنباله ارسال خبر به بالاترین ارسال خبر به توییتر ارسال خبر به فیسبوک Bookmark and Share ارسال خبر به دوستان چاپ خبر

پیام تشکر و سپاسنامه کبودوند


دبیرخانه سازمان دفاع از حقوق بشر کردستان


پدر حقوق بشر کردستان در اولین پیام خود پس از آزادی از زندان، خطاب به مردم، ابتدا از آنهایی که در جریان حبس وی متحمل رنج و زحمت شده‌اند، و نیز از تمام کسانی که طی یک دهه گذشته در کنار ایشان و خانواده‌اش بوده‌اند، یا در ده سال گذشته با حضور و فعالیت درگردهمایی‌ها و کمپین‌های حمایتی و خیابانی و یا به هر نحوی در حمایت و پشتیبانی از وی و خانواده‌اش دچار زحمت شده‌اند، تشکر و قدردانی کرده است. آقای کبودوند همچنین با پوزش خواهی از تاخیردر پیام تشکرآمیز خود، از تمامی آنهایی که پس از آزادی وی در دو ماه گذشته و طی هفته‌ها و روزهای اخیر با وی دیدار داشته‌اند و نیز از شخصیتهای سیاسی، مذهبی، مدنی، فرهنگی و روزنامه نگاری و مسوولان و مقامات، گروه‌ها، انجمن‌ها، احزاب و سازمانهای سیاسی و مدنی و حقوق بشری که به صورت حضوری یا با ارسال پیام آزادی وی را تبریک گفته‌اند قدردانی و سپاسگزاری کرد.


 متن پیام پدر حقوق بشر کردستان در پی می‌آید:


با درود و احترام: بدین وسیله و در ابتدا از تمامی آن کسانی که در ارتباط با حبس و وضعیت و شرایط من و خانواده‌ام طی یک دهه گذشته و در طول سالهای حبس اینجانب به نوعی دچار رنج و زحمت و درد سر شده‌اند، و نیز از تمامی دوستان و آن عزیزانی که طی سالهای حبس و در ده سال گذشته با حضور و فعالیت درگردهمایی‌ها و کمپین‌های حمایتی و خیابانی و یا به هرنحوی از آن‌ها از اینجانب و خانواده‌ام حمایت و پشتیبانی نموده و یا در همراهی با خانواده‌ام احتمالا متحمل رنج و زحمت مضاعف شده‌اند قدردانی نموده و درعین حال سپاسگزار زحمات آن‌ها هستم. هم چنین از پزشکان ارجمند معالج فرزندم بویژه از دو پزشک عالم و متعهد مهار کننده بیماری پسرم و نیز از پزشکان دوست در خارج از کشور که با پیگیری‌های لازمه در درمان فرزندم یاری رسانده‌اند، کمال تشکر و قدردانی دارم.


در ادامه ضمن عرض پوزش از تاخیر در ارسال این سپاسنامه از همه کسانی که از آزادی اینجانب استقبال نموده و از تمامی آن عزیزانی که طی دو ماه گذشته و در هفته‌ها و روزهای اخیر با ارسال پیام و یا با حضور و تشریف فرمایی به منزل در تهران و سنندج، لطف عالی خود را با بیان تبریکات و ابراز احساسات برادرانه نسبت به این برادر خود اعلام و ابلاغ فرموده‌اند، از جمله از شخصیتهای سیاسی، مدنی، فرهنگی، مذهبی، و نیز از انجمن‌ها، نهاد‌ها، احزاب و سازمانهای سیاسی، مدنی، حقوق بشری و گروههای صنفی و روزنامه نگاری قدردانی نموده و ‌‌نهایت سپاسگزاری را دارم.


اگرچه در اینجا امکان ذکر نام نیک همه این بزرگواران و نیز همه آنهایی که در طول یک دهه گذشته نسبت به اینجانب و خانواده‌ام متقبل زحمت شده و دیدارهای داشته‌اند، وجود ندارد، اما فرصت را جهت سپاسگزاری از آن‌ها مغتنم می‌شمارم و نیز وظیفه خود می‌دانم در فرصت مناسب از یکایک این عزیزان قدردانی نمایم. در پایان ارادتمندانه در برابر این عزیزان و در برابر مردم شریف کردستان و ایران سر تعظیم فرود می‌آورم. با آرزوی طول عمر و تندرستی برای همه انسان دوستان و به امید پیروزی انسانیت.


محمد صدیق کبودوند


پنجشنبه:: ۲۸ تیر ۱۳۹۶ / ۲۰ ژوئیه ۲۰۱۷
     پست الکترونیک: prmmkkurd@gmail.com