محمدصدیق کبودوند:به یاری زلزله زدگان کرماشان بشتابیم پیام نامه
15/11/2017 Larger FontFont SizeSmaller Font ارسال خبر به دنباله ارسال خبر به بالاترین ارسال خبر به توییتر ارسال خبر به فیسبوک Bookmark and Share ارسال خبر به دوستان چاپ خبر

دبیرخانه سازمان دفاع از حقوق بشر کردستان : محمدصدیق کبودونددر بیانیه ای از مردم ایران و کردستان درخواست کرد به یاری مردم کرماشان بشتابند. متن این درخواست نامه به قرار ذیل است:
محمدصدیق کبودوند:به یاری زلزله زدگان کرماشان بشتابیم
مردم بشردوست ایران و کردستان
با گذشت چهار روز از وقوع زمین لرزه هولناک و ویرانگر در استان کرماشان، با وجود تلفات بسیار بالای انسانی و به رغم ویرانی و آوار شدن هزاران منزل و سکونتگاه بر سر ساکنانش در شهرها و روستاهای دور افتاده، و با اینکه دهها هزار شهروند مصیبت زده بی خانمان و آواره شده اند، متاسفانه فوریتهای امدادی اولیه و کمک رسانیها همچنان به داد و به دست مردم بلادیده نیازمند نرسیده و یا بسیار ناکافی است.
بنابراین مثل همیشه نیاز به همت مردمی و نیاز به دستان یاریگر عموم بشر دوستان جهت دست گیری و یاری رسانی به شهروندان داغدیده و آسیب دیده کرماشان به شدت احساس می شود. اگرچه در چند روز گذشته مردم نوعدوست کردستان و ایران کمکهای زیادی ارسال کرده اند، اما این کمک ها همچنان ناکافی است و شهروندان بی خانمان شده بلادیده همچنان چشم انتظار کمک های فوری ما و شما مردم بشردوست ایران و کردستان هستند.
مردم شریف ایران
مردم عزیز کردستان
شهروندان زلزله زده کرماشان، برادران و خواهران بیخانمان شده ما و عزیزان ما هستند که در ماتم عزیزان از دست داده خود و در سرمای شبهای سرد کوهستانهای کرماشان و کردستان از حداقل امکانات اولیه زندگی محروم مانده اند. آنها نیاز به جانپناه، پوشاک، آب و غذا، وسایل گرمایشی و کمکهای درمانی و پزشکی دارند.
از اینرو از مردم بشردوست ایران و کردستان تقاضا دارم به یاری مردم زلزله زده کرماشان بشتابند و یا با ارسال کمکهای خود از طریق نهادهای مردمی و گروههای امدادی مورد اعتماد، در اسرع وقت فریادرس زلزله زدگان کرماشان باشند.
محمدصدیق کبودوند
تاریخ: ۲٤ آبانماه ۱۳۹٦

برگرفته از کانال تلگرامی
@mskaboudvand

http://www.hro-kurd.net
http://www.didban.net
https://www.facebook.com/prmmkkurd1
https://www.facebook.com/DIDBAN.KURDISTAN/?ref=hl
https://twitter.com/prmmkkurd1
https://www.balatarin.com/users/prmmkkurd1/links/submitted
https://t.me/hrokurd
https://www.instagram.com/prmmkkurd/

ایمیل:
prmmkkurd1@gmail.com
info@hro-kurd.net
     پست الکترونیک: prmmkkurd@gmail.com