شما هم به "کمپین بین المللی حقوق بشر برای حمایت از حقوق مردم کرد" بپیوندید.

محمدصدیق کبودوند کوشنده حقوق بشر زندانی در ایران:
براین باورم که رهایی مردم کرد از رنج ها و خشونت ها، سرکوب ها تنها با شناسایی و رسمیت دادن به حقوق این مردم و ایجاد سامانه های لازم برای برقراری صلح و همزیستی مسالمت آمیز مردم کرد و دیگر مردمان همجوار امکان پذیر است و این موضوع ملزم بازگویی و بیان رنج و آلام این مردم و مسئله بی حقوقی آنان برای مردم جهان و درخواست یاری و مساعدت از مردم صلح دوست دنیا جهت حل این مسئله است.

شما هم به "کمپین بین المللی حقوق بشر برای حمایت از حقوق مردم کرد" بپیوندید.

ایمیل:kurdautonomy@gmail.com

کوردی:

ئێوەش لە "کەمپیینی ناونەتەوەیی مافی مرۆڤ بۆ بەرگری لە مافی گەلی کورد" پشتیوانیی بکەن!

تێکۆشەری مافی مرۆڤ، مەحەمەد سەدیق،ی کەبوودوەند:

لەسەر ئەم باوەڕم کە ڕزگاریی گەلی کورد لەو ڕەنج و سەرکوت و تووندوتیژییەی دەگەڵی ڕووبەڕوویە، تەنیا بە دانپێدانان و بەفەرمیی ناسینی ئەم گەلە و پێکهێنانی بنچیینەکانی پێویست بۆ هێنانەئارای ئاشتیی و پێکەوەژیانی ئاشتیخوازانەی گەلی کورد و سەرجەم گەلانی هاوسێی شیاوە (مومکینە) و ئەم بابەتەش پێویستیی بە گێڕانەوە و ڕوونکردنەوەی ڕەنج و ئێش و مەسەلەی بێمافیی ئەم گەلە بۆ خەڵکی تر و هەروەها داوای یارمەتیی لە خەڵکانی ئاشتییخواز و مرۆڤدۆستی جیهان، بە مەبەستی چارەسەرکردنی ئەم گرفتەیە.

بۆ پشتییوانیی لە "کەمپیینی ناونەتەوەیی مافی مرۆڤ بۆ پشتیوانیی لە مافی گەلی کورد"

ئیمەیل: kurdautonomy@gmail.com

kurdautonomy@gmail.com
امضاها
ردیفنامتوضیحات
1Amin 
2مهین شکرالله پور  
3Nasser Sina 
4رحیم دستیارمحمدصدیق کبودوند کوشنده حقوق بشر زندانی در ایران: براین باورم که رهایی مردم کرد از رنج ها و خشونت ها، سرکوب ها تنها با شناسایی و رسمیت دادن به حقوق این مردم و ایجاد سامانه های لازم برای برقراری صلح و همزیستی مسالمت آمیز مردم کرد و دیگر مردمان همجوار امکان پذیر است و این موضوع ملزم بازگویی و بیان رنج و آلام این مردم و مسئله بی حقوقی آنان برای مردم جهان و درخواست یاری و مساعدت از مردم صلح دوست دنیا جهت حل این مسئله است.
5امیر ابراهیمی برابری انسانها اولین قانون و دفاع از حقوق از حقوق ملل محروم اولین گام در راه آزادی خواهی است - این اولین وظیفه انسان های برابری طلب است .وقتی که مردم محروم کردستان اولین قربانیان سرکوب و خشونت حکومتهای دیکتاتوری هستند بی تفاوتی ما کمک به حکومتها است .
6tara vaziri 
7‌‌حسن لاوانەتەوەی کورد مافی بێ ئەم لاو لای خۆیەتی بە بەدەست هینانی مافەکانی خۆی پشتیوانی خۆی لێبکرێ هەر بەم بۆنەوە دەم هەوێ بەو کەمپەینەوە پەیوەست بم.
8‌‌حسن لاوانەتەوەی کورد مافی بێ ئەم لاو لای خۆیەتی بە بەدەست هینانی مافەکانی خۆی پشتیوانی ناونەتەوەیی لێبکرێ هەر بەم بۆنەوە دەم هەوێ بەو کەمپەینەوە پەیوەست بم.
9جەعفەربایەزیدی 
10Jamileh Hakimi 
11جەعفەربایەزیدی 
12kamo roj 
13علی افرازهسالهاست که ملت کرد در زیر یوغ حکومتهای اشغالگر و دیکتاتور منطقه از ناچیزترین حقوق انسانی خود نیز محروم هستند!
14jnarmin beheshtizade 
15arman 
16افشین ابراهیمیاندفاع از حقوق بشر ، دفاع از ارزش‌های انسانی و تلاش برای از بین بردن دردها ، ستم‌ها و نابرابری‌های اجتماعی است. خدمت به انسان و تلاش برای ارتقای جایگاه انسانی ، خدمتی است که لذت آن باهیچ چیز قابل مقایسه نیست. دراین راشتا سرزمین کردستان و مردمان این سرزمین همواره در طول تاریخ متحمل رنج‌ها ، ستم‌ها ، تبعیض‌ها و نامهربانی‌های زیادی شده است که حاکمان و سردمداران یکی پس از دیگری برایش به وجود آورده‌اند. به همین خاطر برخود وظیفه میدانم که دراین کمپینگ هم‌آوایی خودرا با دیگر همدردانم اعلام بدارم.
17فرشته خوشحال به امید صلح وآزادی برای مردم دلیرکرد
18مسعود منافکورد گەلێکی چەوساوە و بێ مافە. گەورەترین گەلی بێ دەوڵەتی جیهانە، هەر ئێستاکەش مافە ڕەواکانی لە هەر چوار وڵاتی کە تێیدا دەژی، پێشێل دەکرێ. مافی چارەی خۆ نووسین دەبێ بۆ کورد بە فەرمی بناسرێ
19jahangir abdollahi  
20سوران حسینیخواستە ملت کرد هر انچە کەدر اعلامیە جهانی حقوق بشر امدە است می باشد نە چیزی کمتر و نە بیشتر .
1 2 3 4 5 6 7 8
انسانیت
مرکز مطبوعاتی و اطلاع رسانی سازمان حقوق بشر کردستان
تلفن : 66368670-21-0098   | پست الکترونیک: prmmkkurd@gmail.com